مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > اشتباهاتی در آرایش ابروها

اشتباهاتی در آرایش ابروها

0
(0)

8 اشتباه رایج در آرایش ابروها

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما اشتباهاتی در آرایش ابروهایتان را خواهیم گفت .

1- استفاده از محصول اشتباه برای پر کردن ابروها

محصولات زیادی برای آرایش ابروها وجود دارد ( پودر ، پماد ، مداد ، ژل و غیره ) و شما باید برحسب ظاهر و مهارت های خود از بین آنها انتخاب کنید.
اگر ابروهای شما جاهای خالی دارد و یا تازه کار هستید پیشنهاد میکنیم از محصولات پودری کمک بگیرید ، محصولات پودری حالتی ملایم و طبیعی به آرایش ابروی شما میدهند. مداد و پماد حالتی غلیظ داشته و امکان دارد ابروهای شما را خیلی تیره نشان دهند . از مداد برای کشیدن موهای اضافی میتوانید استفاده کنیدو اگر میخواهید ابروهایی جسورانه و تیره بکشید پماد را انتخاب کنید .

2- انتخاب رنگ نا مناسب

شما باید از رنگی که یک درجه روشن تر از رنگ موهایتان هست استفاده کنید . رنگ های خیلی تیره ابروهای شما را غیر طبیعی و خشن نشان میدهند . همینطور رنگ های خیلی روشن نیز صورت شما را بیحال نشان میدهند .

اشتباهاتی در آرایش ابروها

اشتباهاتی در آرایش ابروها

3- هایلایتر زیادی زیر ابرو

استفاده از هایلایتر زیر استخوان ابرو باعث ایجاد حال لیفت در این ناحیه میشود ، ولی استفاده از رنگ و یا فرمول اشتباه میتواند آرایش ابروی شما را خراب کند . هایلایت زیر ابرو باید به شکلی ملایم و نامحسوس باشد ف همینطور اگر از کانسیلر در این ناحیه استفاده میکنید باید کانسیلر شما تنها یک درجه روشن تر از پوستتان باشد و از زدن کانسیلرهای سفید خودداری کنید.

4- مواد زیاد روی براش

یکی از اشتباهات رایج در کشیدن ابرو برداشتن مواد زیاد با براش است . برای کشیدن یک ابروی مینیمال بهتر است از مقدار خیلی کمی مواد استفاده کنید و به جای کشیدن همه جای ابرو تنها روی قسمتهای خالی تمرکز کرده و بعد از کشیدن ابروها با استفاده از یک مسواک روی آن را برس بکشید.

اشتباهاتی در آرایش ابروها

اشتباهاتی در آرایش ابروها

5- قبل از اصلاح ابروها آن ها را آرایش نکنید

کشیدن ابروها در حالتی که ژولیده و اصلاح نشده هستند کار خیلی سختی است . در این حالت خط ابروی شما مشخص نیست . به همین دلیل بهتر است همیشه قبل از آرایش ابروهای خود را برداشته و مرتب کنید .

6- کشیدن شکل جدید ابرو به جای پر کردن ابروی طبیعی خود

خیلی از ماها سعی میکنیم ابروهای خود را به شکل جدید و غیر طبیعی بکشیم . ولی ابروی شما باید به شکلی باشد که پوست بین موها دیده شود . حتی اگر ابروهای شما خیلی پر هم باشد باز پوست شما دیده شده و این حالت طبیعی همیشه زیبا تر از حالتی است که کل ابرو توسط مواد پر شده باشد .

7- سعی در عالی کشیدن ابروها

ابروهای شما نباید صد درصد عالی باشد ، ابروهای طبیعی همیشه زیباتر هستند ، پس سعی نکنید ابروهای خود را دقیق و خط کشی شده آرایش کنید .

8- انتظار دارید ابروهایتان همیشه عالی آرایش شوند

آرایش ابرو یک مهارت است که به مرور به دست می آید . بنابراین به خودتان فشار نیاورید و سعی کنید با تمرین بیشتر این مهارت را در خود بپرورانید .

 

https://www.self.com/story/common-brow-mistakes

 

 

.

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها