مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > آموزش استفاده از رژگونه متناسب با فرم صورت

آموزش استفاده از رژگونه متناسب با فرم صورت

0
(0)

استفاده صحیح از رژگونه براساس شکل صورت

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی یهداشتی هفتاد رنگ در مورد آموزش استفاده از رژ گونه متناسب با فرم صورت برای شما مطالبی را گرد آوری کرده ایم . در ادامه با ما همراه باشید .

حتی بهترین و حرفه ای ترین آرایشهای صورت نیز بدون رژگونه زیبا به نظر نخواهد رسید ، البته بیشتر روزها این محدود به یک نواز آرام شوت رژگونه روی گونه هایمان می شود. ولی چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که هر صورتی یک فرم و شکل خاص خودش را داشته و به همین دلیل شما نمیتوانید از یک فرم رژگونه برای همه صورتها استفاده کنید. خوشبختانه ما در اینجا سعی کرده ایم همه چیزهایی که باید در مورد نحوه استفاده از رژگونه بدانید را برای شما بیاوریم : شما برای شروع به یک رژگونه خوب که حداقل دارای 4 طیف رنگی آجری ، مرجانی و صورتی باشد نیاز دارید (Lakme absolute illuminating).

رژگونه برای صورتهای بیضی شکل

در چنین صورتهایی بهتر است ابتدا رژگونه را روی گردی گونه ها مالیده و سپس با استفاه از شوت آرایشی آن را به سمت بالا و به طرف شقیقه ها بکشید و محو کنید. اینکار باعث می شود تا تعادل طول صورت برقرار شده و زیباتر به نظر برسد .

رژگونه برای صورتهای مربعی شکل

در چنین صورتی می توانید رژگونه را روی گردی گونه ها مالیده و آن را به صورت گرد مانند بکشید ، اینکار باعث می شود تا حالت زاویه دار صورت نرم تر به نظر برسیده و زیباتر به نظر برسد .

رژگونه ، سایه و سایر مواد پودری – بین یک تا 2 سال

به طور کلی مواد پودری بیشتر از موادی که فرمول های تر دارند عمر می کنند ولی اگر احساس می کنید فرمول ، رنگ و یا بوی آن تغییر کرده سریعا آن را بیرون بیاندازید .

رژگونه برای صورتهای قلبی شکل

پیشنهاد ما این است که در این صورتها رژگونه تان را دقیقا زیر گردی گونه زده و سپس با استفاده از شوت آن را بالا و به سمت شقیق ها بکشید . این کار باعث میشود تا تیزی حالت چانه کمی گرفته شود و تعادل بیشتری در صورت ایجاد شود .

رژگونه برای صورتهای گرد

اگر صورت شما گرد است می توانید رژ گونه تان را در امتداد گونه ها بزنید و آن را به سمت بالا بکشید . این کار باعث می شود تا صورتتان لاغرتر به نظر برسد .

رژگونه برای صورتهای بلند

در چنین صورتهایی باید رژگونه تان را دور گردی گونه بزنید و آن را به سمت گوش هایتان بکشید ، این کار باعث می شود ابعاد صورتتان بزرگتر شده و کمی گردتر به نظر برسد .

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها