مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > تازه های برند > پنتون و انتخاب رنگ سال

پنتون و انتخاب رنگ سال

0
(0)

شرکت پنتون (PANTONE) هرسال یک رنگ را به‌عنوان “رنگ سال” انتخاب می‌کند که می‌تواند در همه زمینه‌ها از جمله فشن، مد، آرایشی و بهداشتی و غیره تأثیراتی داشته باشد. این تیم اظهار می‌دارد که رنگی که به‌عنوان رنگ سال انتخاب می‌کنند درواقع ناشی از مواردی است که در فرهنگ جهانی در سراسر دنیا روی می‌دهد و بیانگر یک نگرش و دیدگاه عمومی است. به زبان ساده‌تر این شرکت سعی دارد تا هرسال با انتخاب این رنگ، نمادهایی را در سراسر دنیا برجسته سازد. برای تصمیم‌گیری در این زمینه، این شرکت جلساتی را در سال با حضور نمایندگانی از ملیت‌های مختلف که دارای استانداردهای رنگی متفاوتی در فرهنگ و جوامع هستند، برگزار می‌نماید و بعد از دو روز بحث و گفت‌وگو، درنهایت رنگ سال را انتخاب می‌کنند و در مرحله بعد آن را اعلام می‌نمایند.

اما این امر  پنتون  در ارتباط با صنعت زیبایی و آرایشی چه معنایی دارد؟

هرسال با انتخاب شدن رنگ سال، برخی از شرکت‌های آرایشی تعدادی از محصولات خود را با الهام از این موضوع روانه بازار می‌کنند. بر اساس مطالعات انجام‌شده پروسه انتخاب رنگ سال می‌تواند به برندها فرصتی بدهد تا ارزش‌های خود را برای مشتریان به اثبات برسانند و محصولاتی را طبق آخرین گرایش‌های روز به آن‌ها عرضه دارند.

رنگ سال جاری یعنی 2019 توسط این شرکت به‌عنوان “مرجانی” یا “CORAL” اعلام شده است. ازاین‌رو با توجه به اهمیتی که نقش رنگ در صنعت آرایشی و بهداشتی دارد. دنبال نمودن رنگ منتخب سال و ارائه محصولاتی بر اساس آن بسیار قابل‌توجه است. نه‌تنها این مورد موجب می‌گردد تا مشتریان احساس کنند که از برند یا محصولاتی استفاده می‌کنند که مطابق با آخرین گرایش‌های روز دنیا هستند، بلکه این فرصت برای برندهای لوازم‌آرایشی فرصت خوبی محسوب می‌شود. به‌این‌ترتیب است که هرساله میلیون‌ها برند در سراسر دنیا منتظر انتخاب شرکت پنتون می‌مانند تا تفاوتی را در تجارت و میزان فروش خود به وجود بیاورند.

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات مرتبط

  مقالات مرتبط

  جهت یابی

  بازدیدهای اخیر

  Close
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها