مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > تازه های برند > > لیدی گاگا و نگاهی به خط تولید محصولات زیبایی LADY GAGA.

لیدی گاگا و نگاهی به خط تولید محصولات زیبایی LADY GAGA.

4.5
(2)

نگاهی به خط تولید محصولات زیبایی لیدی گاگا LADY GAGA.

ساعت 5:30 بعد از ظهر روز یکشنبه در اواخر ماه JUNE است و ما درباره خط تولید محصولات زیبایی لیدی گاگا LADY GAGA   به نام هوس (HAUS LABORATORIES) صحبت می کنیم که مدت ها است به طول انجامیده و شایعات بسیاری درباره آن به وجود آمده است. مجله آنلاین آرایشی هفتادرنگ در نظر دارد تا نحوه شکلگیری این برند و تولید آن را از زبان لیدی گاگا ارائه نماید. سه محصول خط لب RIP، برق لب LE RIOT و از همه مهم تر سایه چشم شیمر مایع تا پودری به نام   GALM ATTACK،  خود را رونمایی کرد.

لیدی گاگا نماد زیبایی

LADY GAGAGD لیدی گاگا که نماد زیبایی و قهرمان بسیاری از مردم است، درباره الهامات خود با ما صحبت می کند. زمانی که صحبت های او به میکاپ آرتیست خود می رسد، SARAH TANNO، صدایش اندکی خش دار می شود: “من واقعا SARAH را دوست دارم. به معنای واقع کلمه باعث ارتقا و رشد من شد، او به گونه ای برایم میکاپ انجام می دهد که باعث خشنودی من می شود. من این احساس را با او تجربه کردم”.

و حالا در این مقاله نگاهی به سه فرمول محصولات LAYDA GAGA و TANNO (میکاپ آرتیست او) می اندازیم که با کیفیت بالایی فشرده سازی شده اند و پیگمنت های عالی دارند: خط لب RIP، برق لب LE RIOT و از همه مهم تر شیمر مایع تا پودری به نام GALM ATTACK. هر کدام از آن ها دارای شش سایه رنگ مختلف می باشند و همان طور که در بالا اشاره داشتیم، آماده پیش سفارش می باشند که در 15 جولای از ساعت 3 صبح آغاز می شود.

 

لیدی گاگا خط لی کرم پودر سایه

LADY GAGA لیدی گاگا در نهایت در زمینه محصولات زیبایی اولین قدم خود را برداشت. محصولات وی نه تنها در سایت HAUSLABS.COM بلکه در AMAMZONسایت  نیز موجود و در دسترس خواهد بود. او در این باره می گوید: “درست مانند موزیک های خودم، می خواهم هر کسی به این محصولات زیبایی دسترسی داشته باشد”.

 

اما این ها تمام چیزی که LADY GAGA می خواهد، نیست. در این مقاله مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتادرنگ 10  دیدگاه، احساسات و البته محصولاتی که در خط تولید HAUS LABORATORIES قرار خواهد گرفت، را ارائه میدهد.

لیدی گاگا

1.LADY GAGA  می خواهد خط تولید خود حداقل تغییراتی را در زندگی افراد ایجاد کند و آن ها را به بهبودهایی برساند.

“میکاپ زندگی من را تغییر داد. من هیچ گاه احساس زیبایی نداشتم و هنوز هم روزهایی احساس زیبایی نمی کنم. تمامی این احساسات ناامنی که من با آن در تمام زندگی ام رو به رو بوده ام از زمانی که یک دختر جوان بودم شروع شد، همه این احساسات قصد ضربه زدن به من را داشتند. سپس رو به سوی میکاپ بردم و قبل از این که حتی متوجه شوم، احساس ابر قهرمانانه ای داشتم. میکاپ به من بال پرواز دارد. البته نمی گویم که میکاپ تنها چیزی است که این احساسات را در من به وجود آورد، اما به هر حال یکی از دلایل اصلی در این زمینه برای من به شمار می آمد.

زمانی که تبدیل به LADY GAGA شدم، زمانی که جوان تر بودم، میکاپ و خلق چیزهای جدید توسط خودم را کشف کردم. این موضوع برای من خیلی ارزش داشت- میکاپ برای تغییر چیزی که احساس می کنید، بسیار قدرت دارد، درست زمانی که احساس کوچک بودن یا حتی حقیر بودن می کنید. اما ما در دوره ای زندگی می کنیم  که برخی مردم میکاپ می کنند و هنوز هم احساس ناامنی بسیار بالایی دارند، زیرا ممکن است به طور دقیق و زیبایی، کانتور نکرده باشند. ممکن است خط لب را سر جای درستی نکشیده باشند. ممکن است به خوبی لوازم آرایشی را روی صورت خود محو نکرده باشند. این ها همه دلایلی است که می خواهم شورش و غوغایی در این زمینه برپا کنم و تغییراتی را تا حد امکان به وجود بیاورم.

 

لیدی گاگا و نگاهی به خط تولید محصولات زیبایی LADY GAGA.

 1. LADY GAGA هم چنین می خواهد تا با از بین رفتن و برهم ریختن سایه های چشم مقابله کند.

هنگام میکاپ، زمانی که می خواهم کارهای پوستم را انجام دهم، واقعا آن را کار آزار دهنده ای می دانم. سپس سایه چشم را استفاده می کنم که تمام صورتم با آن پر می شود. GALM ATTACK واقعا باور نکردنی است زیرا متوجه شدم که اکثر سایه های مایعی که وجود دارد، به راحتی می ریزند و خرابکاری هایی را ایجاد می کنند و یا بعد چند ساعت کامل از بین می روند، اما این ها چیزی های نیست که درباره سایه چشم GALM ATTACK صدق کند. ما این محصولات را چک و بررسی نمودیم و همه چیز اثبات شده است.

سایه چشم

 1. شکست در خط لب

  کشیدن.

اول و بیش از همه من می خواستم که با خط لب، خط رویاهای خود را بکشم. من به طور کلی مداد های لب را دوست دارم، اما همیشه اتفاقاتی می افتاد که نمی توانستم به خواسته خود دست یابم، یا خط لب به این ور و آن ور کشیده می شد و یا حتی باعث خون ریزی اندکی می شد. یا حتی اگر خط لب را نیز به درستی بکشم، ممکن است در بخش های خشک پوست پررنگ تر شود و در بخش های دیگر روشن تر نمایان گردد. از این رو نمی توانم خط لب را به درستی در سراسر لبم بکشم.

 

“شما می توانید به روش های مختلفی شجاع باشید، یکی از این روش ها میکاپ است.”

 

با این فرمول خط لب می توانم به زیبایی خط لب بکشم، اما در بیشتر مواقع من آن را به تمام لب هایم می زنم و واقعا شبیه به یک رژ لب است و اصلا هم جا به جا نمی شود و نمای ظاهری آن نیمه مات است و پیگمنت های بالایی دارد، اما اگر بخواهید، می توانید آن را اندکی پاک کنید تا تنها هاله ای از آن باقی بماند. هم چنین از این مداد می توانید برای گونه های خود نیز به کار ببرید. من آن را در تمام صورتم استفاده می کنم. هر زمان که از آن به کار می برم، احساس خلاقیت و هنرمندانه ای دارم و قلبم سرشار از این احساسات می شود. ما آن را RIP LIP LINER می نامیم، زیرا خط لبی است که می شود برای آن مرد و حتی جان داد ☻.

 

 1. مدادهای لب تنها محصولات چندکاره در این خط تولید نمی باشند.

اپلیکاتور GALM ATTACK به شما فرصتی می دهد تا آن را به صورت غلیط یا حتی لایت و اندک برای چشم های خود به کار ببرید و مانند سایه آن را پشت پلک های تان محو کنید، و یا هر دو. هم چنین می توانید از آن به عنوان هایلایتر استفاده نمایید. می توانید از این محصول برای لب های خود استفاده کنید- البته به جز رنگ های سبز زرمردی که برای لب ها استفاده نمی کنیم.

خط لب و سایه چشم

THE HAUS OF ROCKSTAR که یک کالکشن سه جزئی است و شامل GALM ATTACK می باشد، LEGEND نام دارد. این گزینه به رنگ طلایی زیبایی است. می توانید برای سراسر لب های خود استفاده کنید. به سرعت خشک می شود اما در واقع به خودی خود خشک نیست. من رژلب مات را دوست دارم و عاشق لب های زیبا و عالی می باشم، اما اصلا طرفدار لب های زیبایی که خشک می باشند، نیستم. من چیزی می خواهم که مردم با آن احساس جذابیت کنند.

 

 1. لیدی گاگا میگوید تطبیق پذیری هر یک از این محصولات، واقعی است و احساس آزادانه ای به شما می دهد.

من فکر می کنم که جهان به طور کلی وارد وادی شده است که هر کسی تلاش دارد تا شبیه هم شود. به همین دلیل رقابت شدیدی در زمینه زیبایی در رسانه های اجتماعی شکل گرفته است. اگر داشتن یک صورت پر از میکاپ به شما احساس خوبی می دهد، من نمی گویم این کار را نکنید و یا اصلا جالب نیست و یا واقعی به نظر نمی رسد. منظورم این می باشد که اگر خود واقعی تان این چنین می خواهد، پس همان گونه باشید.

من احساس می کنم که برخی مردم به گونه ای میکاپ انجام می دهند که اصلا احساس خوبی با آن ندارند. من از اینکه آن ها میکاپ انجام می دهند، بسیار خوشحال می شوم و دوست دارم، اما آن ها بازهم احساس ناامنی می کنند که اصلا به درستی این کار را انجام نداده اند و یا چون گرایش و مد روز است، باید از آن تقلید کنند و چاره ای ندارند.

در HAUS LABORATIORIES ما می خواهیم تا خود واقعی تان را ببینیم. زمانی که در آینه نگاه می کنید، ما می خواهیم این احساس در شما به وجود بیاید که “این چیزی که می بینم، من واقعی است که عاشقش می باشم. من عاشق این شخص هستم. نمی خواهم مردم احساس کنند که باید شبیه من باشند”.

 

 1. چون حتی خود لیدی گاگا LADY GAGA آن گونه احساس نمی کرد.

من دیگر میکاپ خود را به گونه ای که در گذشته انجام می دادم، انجام نمی دهم. من فشار زیادی را روی خودم احساس می کردم که باید شبیه یک شخص خاصی شوم، می دانید منظورم از همان شخص خاص، LADY GAGA است (عذر خواهی می کنم که خود را به این لقب نام می برم). هم چنان که رشد می کردم، الهامی در من به وجود آمد که واقعا معنوی بود، توسط آن متوجه شدم که چه کسی هستم، حال فرقی ندارد بدون میکاپ باشم یا حتی با یک میکاپ کاملی همراه باشم.

 

خط لب

 

 1. HAUS LABORATIRIES دو سال است که در حال ساخته شدن است.

برای این که باعث افتخار مادرم شوم، من این شرکت را از پایه مانند یک کارآفرین ساختم و بنا کردم. ما یک سرمایه گذار گرفتیم و همه چیز را پیش بردیم. این یک شرکت با 15 کارمند است. من یک مجموعه ای را تشکیل دادم که هر چیزی که تصویر کنید در آن وجود داشت، تمامی میکاپ های ما، تصاویر محصولات ما و تصاویری از مدل های ما. من واقعا آن را به مادرم نشان دادم. من او را به اتاقی بردم که با این مجموعه من پر شده بود و به او گفتم “مامان، من روی چیزی مدتی است کار می کنم و می خواهم آن را به تو نشان بدهم”. او از خوشحالی به سختی می توانست صحبت کند و آن لحظه برای من بسیار خاص و زیبا بود.

 

 1. اما این امر هم چنین نزدیک به 30 سال است که در حال ساخته شدن است.

من همیشه به مادرم بسیار نزدیک بودم. زمانی که دختر بچه کوچکی بودم، از زیبایی صبحگاهی او همیشه غرق لذت می شدم. من دوست داشتم که از خواب بیدارم شوم و او را در حالی که برای رفتن به سرکار آماده می شود، مشاهده کنم. او ابتدا کرم پودر را روی پوست خود می زد، سپسی رژلب و ریمل را برای اتمام کار خود استفاده می نمود. واقعا واقعا بسیار زیبا و قدرتمند دیده می شد. او در ارتباط با خود همیشه حس شجاعت داشت و این امر برای من الهام بخش بود. من با این درک رشد یافتم که می توانید به روش های مختلفی شجاع باشید و یکی از آن روش ها، میکاپ است.

 

رژ لب

 1. LADY GAGA به پشتیبانی از میکاپ در هر برندی، نه تنها برند خود، ادامه خواهد داد.

من از این محصول LIPSENSE از برند SALLY BEUTY استفاده می کنم. یک رژلب قرمزی است که بافت مایعی دارد، اپلیکاتور این محصول به گونه ای است که می توانید به خوبی روی هر چیزی کنترل داشته باشید و هیچ گاه این رژلب از سر جای خود تکان نمی خورد. ما آن را قبل از جشن SUPER BOWL کشف کردیم. SARAH آن را پیدا کرد. ما نظر مشابه ای داشتم، هر دو رژلب قرمزی می خواستیم، ولی موردی را نمی خواستیم که جا به جا شود و همه چیز را بر هم بریزد. من در برابر صد ها میلون نفر می خواندم و می رقصیدم. واقعا محصول ارزانی بود، اما واقعا نتیجه داد و من عاشق آن هستم.

من عاشق مجموعه ای از محصولات مختلف هستم. من همه چیز را در کیف خود دارم از ریمل MARC JACOBS تا ژل ابروی میبلین MAUBELLINE. من عاشق مک MAC نیز می باشم. من نمی خواهم رقیب کسی باشم. من می خواهم با همه این برند ها همکاری کنم. من هر کسی را در این زمینه تحسین می کنم. میکاپ یک مورد زیبایی است. تنها چیزی که من در مورد برند ها احساس ناخوشایندی دارم این است که می خواهند صحت و اعتبار خود را به زور به مردم تحمیل کنند و به خورد مردم بدهند. من احساس می کنم که یک برند باید روی پاهای خود بیایستد و باید رکن و اساس خود را داشته باشد، می دانید این صحت و اعتبار اصلی است، بدون این که مجبور باشید تا چیزی در ارتباط با آن بگویید.

 

 1. و این شور اشتیاق می تواند حتی به کوچولوهای آینده GAGAS نیز برسد.

مادر من از درون نیز فرد زیبایی بود. چیزی که بسیار کمیاب است. من واقعا امیدوارم زمانی که شاید یک دختر یا پسر کوچک داشته باشم، آن ها مادران شان را در حالی ببیند که آرایش و میکاپ می کند و همان تجربه ای را داشته باشند که من در گذشته داشتم. این بزرگ ترین هدیه است که بتوانید با پدر و مادرتان ارتباط دورنی برقرار کنید.

 

منبع مقاله: https://www.allure.com/story/lady-gaga-haus-laboratories-beauty-line-see-products

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 2

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

جهت یابی

بازدیدهای اخیر

Close
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها