مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > تازه های برند > خط تولید محصولات آرایشی و بهداشتی کایلی جنر

خط تولید محصولات آرایشی و بهداشتی کایلی جنر

۳
(۳)

Kylie Jenner(کیلی جنر)  به تازگی خط تولید محصولات آرایشی و بهداشتی خود را راه اندازی کرد.

یک سال از زمانی که Kylie Jenner درخواست نام تجاری برای خط تولید محصولات مراقبت از پوستی داد، می گذرد و حالا بعد از شایعات فراوان و بدون هیچ خطایی از جانب انجمن Kardashian-Jenner،  سرانجام مورد تایید واقع شد: Jenner محدوده محصولات آرایشی Kylie را به محصولات پوستی Kylie بسط و گسترش می دهد.

این شخصیت بزرگ میلیاردر در زمینه زیبایی بسیار به اکانت اینستاگرام خود برای به اشتراک گذاشتن تصاویر میکاپ شگفت انگیز خود با امضایی که پیش زمینه صورتی دارد، امیدوار بود و روی آن حساب باز کرد. با این وجود، او یک کپشنی را مخصوصا پست کرد و درباره راه اندازی خط جدید محصولات خود خبر دارد. او با این عبارت در این کپشن، خبر خود را اعلام کرد:

“KYLIE F*CKING SKIN! WOW” و در ادامه افزود که “محصولات آرایشی و مراقبت از پوست همراه با یکدیگر گام بر می دارند و Kylie Skin چیزی است که من بعد از Kylie Cosmetics آرزوی آن را داشتم. من روی این موضوع که برایم به معنای یک عمر زندگی می باشد و این گونه احساس می شود، کار کردم، از این رو باورم نمی شود که در نهایت آن را راه اندازی می کنم”.

 Jenner حرف های خود را درباره این که چه چیزهایی در این خط تولید وجود دارد، ادامه داد و هم چنین به مخاطبین خود قول داد که محصولات به طور ماهرانه ای، فرمول بندی و ساخته شوند: “ساخت خط تولید آرایشی از همان ابتدا به من درس های زیادی آموخت و من حالا سرشار از اطلاعات و آگهی هایی هستم که به همین خاطر درخواست شرکت جدیدی برای برند خود نمودم! یک تیم کاملا جدید، پروسه تولید جدید و تامین نیازها در این زمینه و غیره کاملا مجزا از خط تولید محصولات آرایشی من می باشد، شاید چالش برانگیز باشد اما ما می خواهیم همین روند را ادامه دهیم. من بهترین های بهترین ها را برای شما دوستان عزیز گرد هم آوردم. همه چیز بدون مواد آزار دهنده و مضر، وگان و گیاهی، بدون گلوتن، بدون پارابن و بدون سولفات است و برای تمامی انواع پوستی مناسب می باشد”.

اگر چه Jenner هیچ یک از محصولات خود را آشکار نکرد، اما او افشا نمود که تاریخ راه اندازی خط جدید محصولات پوستی Kylie skin 22 می می باشد و وب سایت این خط تولید محصولات مراقبت پوستی kylieskin.com می باشد که شما می توانید درباره هر بروزرسانی این برند، در وب سایت ثبت نام کرده و اطلاعاتی را به دست بیاورید.

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز ۳ / ۵. تعداد امتیاز دهندگان : ۳

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  مقالات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها