مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > تازه های برند > کالکشن لوازم آرایشی پاییز- زمستان ۲۰۱۹ از برند شنل

کالکشن لوازم آرایشی پاییز- زمستان 2019 از برند شنل

۰
(۰)

 

کالکشن لوازم آرایشی پاییز- زمستان ۲۰۱۹ از برند شنل

 

Chanel به تازگی کالکشن لوازم آرایشی پاییز- زمستان ۲۰۱۹ خود را همراه با یک پالت سایه چشم که در بردارنده تناژ خنک رنگ های مشکی، سفید و خاکستری نقره ای می باشد، راه اندازی نمود. این کالکشن تا حدودی نیز نشان دهنده یک ویرایش و اصلاح از محصولات قبلی می باشد. موارد بسیار زیبایی در این کالکشن وجود دارد که فکر می کنم برخی از رنگ های آن ها برای استفاده روزمره در فصل پاییز مناسب است، در حالی که برخی دیگر بسیار مدرن و به روز به نظر می رسند. ما همه این ها را تحت تست و  بررسی قرار داده ایم و امروز می خواهیم دید شما را نسبت به این کالکشن بازتر کنیم. من هم چنان ذهن و فکرم درگیر سبک های تابستانه می باشند اما واقعا از این که موارد جدیدی را امتحان کنم، لذت می برم.

 

برویم به سراغ تک تک این محصولات موجود در کالکشن پاییز- زمستان ۲۰۱۹ از برند شنل

 

۱.Les 4 Ombres: Noir Supreme and Modern Glamour

 

سایه چشم شنل

 

در این کالکشن موارد بسیار زیبایی برای چشم ها وجود دارد و واقعا از تصورات من نیز پیشی گرفته است. اگر بخواهم صادقانه بگویم، اصلا از رنگ سفید، نقره ای و مشکی از پالت سایه چشم اسموکی آن هیجان زده نشدم، زیرا اغلب برای پوست های زیتونی (مانند خودم) چنین رنگ های خنک مناسب نمی باشند. در هر صورت این دو پالت چهارتایی بسیار زیبا می باشند.

از هر یک از پالت سایه چشم چهارتایی این برندی که تست کرده ام، متفاوت بود. بافت سایه ها حالت کرمی دارد. رنگ ها، پیگمنت های بسیاری دارند و به خوبی با براش محو می شوند تا یک حالت اسموکی گرادینتی را برای چشم های تان به وجود بیاورند. من متوجه شدم که می توانم از هر یک از رنگ سایه ها به طور مجزا نیز استفاده کنم و یا حتی آن ها را با هم دیگر به کار برده و محو نمایم. در این پالت سایه چشم، رنگ های برنزی زیتونی شاینی، سایه شاینی خاکستری خنثی و ملایم که به آبی دریایی می زند، قرمز گرم و قهوه ای متوسط وجود دارد. تمامی این رنگ ها دارای درجه ای از حالت شاینی می باشند و به دلیل پیگمنت های خوبی که دارد، به خوبی و به سادگی محو شده و یا می تواند لایه لایه از آن ها استفاده نمود.

درست مانند پالت سایه چشم استاندارد نقره ای و مشکی مات شما می باشد، اما رنگ های آن به راحتی و زیبایی محو می شوند. سایه بالا سمت چپ اندکی حالت گرما به سایه می بخشد که همین امر باعث می شود برای پوست های زیتونی و تیره ای مثل من جذاب باشد. هم چنین در این پالت، یک نقره ای خنثی و نیمه گرم، سایه یخی بی رنگ، مشکی مات خنثی و ملایم و یک رنگ استیلی شاینی را مشاهده می نماییم. پیگمنت های موجود در این پالت از سایه واقعا زیبا می باشند.

 

سایه چشم شنل

 

 1. Ombre Premiere Top Coat and Stylo Yeux

 

دو مورد بسیار جذاب و عالی برای ما در این کالکشن  بود. با دیدن این محصولات در تصویر به خوبی نمی توانید قضاوت کنید- باید در دنیا واقعی آن ها را ببندید و با آن ها کار کنید تا دریابید که چقدر شگفت انگیز و خارق العاده می باشند. همان طور که از نام آن ها مشخص است، این ها بهترین گزینه برای استفاده از لایه بالایی سایه چشم می باشند و درخشش با شکوه و ابعاد متعددی را به چشم ها می افزایند.  یک سفید اکلیل زیبا با هاله ای از رنگ نقره ای می باشد.

هم چنین دو خط چشم   به چشم می خورد که فکر نمی کنم خیلی هیجان انگیز باشند، اما به خوبی کار می کنند و زمانی که روی پلک به خوبی نشستند، اصلا بهم نمی ریزند.  روی دست و بازو خیلی خود را خوب نشان نمی دهد، اما استفاده از آن برای چشم ها بسیار نتیجه a’را  شگفت انگیزی به همراه خواهد  داشت.  یک رنگ مات مشکی پر رنگ می باشد. هم چنین ریمل  حجم دهنده در این پکیج  وجود دارد، در واقع یک رنگ مشکی پر رنگ استاندارد و معمولی می باشد

من سایه چشم ها را روی دست هایم امتحان کرده ام، اما روی چشم ها اکلیلی تر و شاینی تر بودند. من به شخصا سایه شاینی با تناژ سفید را می پسندم که به خوبی روی پوست من نمایان می شود، از طرف دیگر  به منظور استفاده روی سایه ها، بسیار زیبا به نظر می رسد.

  1. Le Gel Paillete Face and Decollete Transparent Shimmering Gel

 

 

این ژل شاینی و اکلیلی را  راه اندازی نمود که به نظر دارای اکلیل های نقره ای متالیک می باشد که در ژل بی رنگی ترکیب شده اند.  کاربرد مشابه با سایه چشم شاینی دارد که موردی است که خیلی شخصا به آن علاقه ندارم، زیرا از درخشش بی اندازه آن روی پلک هایم خوشم نمی آید. یک ژل بسیار روان و تقریبا چسبناکی می باشد. این ژل خشک نشده و روی پوست نمی خوابد و زمانی که آن را به خوبی محو کنید، درخشش بسیار قابل توجه ای ندارد. من از این محصول روی صورت خود استفاده کردم و متوجه شدم که هنگامی که از آن استفاده می کنید، درخشش آن در سطحی است که هر محصول ژلی دیگر می تواند داشته باشد. البته این نظر شخصی من است که خیلی از این محصول در روتین میکاپ خود استفاده نمی کنم، شاید بسیاری از خانم ها حتی به صورت روزانه این محصول را به کار ببرند و خیلی هم از آن رضایت داشته باشند. این به سلیقه هر شخصی بستگی دارد.

 

 1. Rouge Allure Velvet Extreme and Rouge Allure Liquid Powder

 

دو رژلب جامد و دو رژلب پودری در این کالکشن وجود دارد.  بسیار مات می باشد و نمای مخملی و ماتی را روی لب ها بر جای می گذارد. با چند بار کشیدن رژ لب روی لب های تان، می توانید کاور و پوشش دهی بالایی را تجربه کنید.  یک رنگ رزی خنثی با یک هاله قهوه ای را نمایان می سازد، یک رنگ توتی و آلبالویی پررنگ دارد. این ها همگی رژلب های با ماندگاری بالا می باشند که اسانس و رایحه ای در بر ندارند.

دو رژلب پودری می باشند که درست مانند محصولات مشابه دارای یک تیوپ با یک اپلیکاتور اسفنجی نرم می باشد. به تجربه من، سایه رنگ های روشن تر و پر رنگ تر نسبت به رنگ های کمرنگ که اندکی براق به نظر می رسند، بهتر روی لب ها به کار می روند. یک رنگ هلویی کم رنگ دارد که روی لب های من اندکی براق می باشد.  یک رنگ رز متوسطی است که روی پوست هایی با تناژ روشن و خنک، نمای ملایم و پودری را در معرض نمایش می گذارد، این در حالی است که روی پوست های گرم و تیره تر، رنگ  صورتی را نمایان می سازد.

 

 1. Rouge Coco Gloss

به دو محصول که رنگ مشکی پر رنگ و  که رنگ پایه با اکلیل های نقره ای دارد، مربوط می شود. من از نوع مشکی و پر رنگ آن نتوانستم به خوبی روی پوستم به کار ببرم- زیرا کنتراست و تفاوت رنگ آن با رنگ لب های طبیعی من بسیار زیاد است و حالت نامنظمی را روی چهره من به وجود می آورد. احساس می کنم که این رنگ به عنوان لایه بالایی روی رژلب های تیره به کار رفته روی لب ها، بهتر عمل می کند. اما گزینه دوم در فرمول خود ذرات اکلیلی دارد و بافت خوبی را روی لب ها ایجاد می کند، هم چنین بافت ضخیم تری داشته و بیشتر ژل مانند است. این محصول باعث افزایش درخشندگی می شود و می توان از آن به عنوان یک برق لب شفاف استاندارد نیز استفاده نمود. اگر نیاز به حالت شاینی بیشتری با استفاده از چنین محصولی دارید، من به شما پیشنهاد می کنم که محصول دیگری  را امتحان کنید.

حالا می خواهم به شما نشان دهم که استفاده از این رژلب های مایع روی لب های خالی و بدون استفاده از هیچ رژلبی، چگونه به نظر می رسد.

 

 1. Le Vernis

دو لاک با رنگ مشکی و سفید خالص، مناسب فصل پاییز به نظر می رسند. هر دو کرمی می باشند، و دارای اپلیکاتور بسیار عالی می باشند که باعث می شود تا به راحتی بتوانید دو لایه لاک را روی ناخن های تان بزنید. من به ندرت از لاک های به رنگی مشکی و سفید خالص استفاده می کنم. اما لاک یا سفید خالص از این برند اولین تجربه من بود که احساس کردم نوک انگشتانم را در یک رنگ خالص سفید فرو برده ام، واقعا شگفت انگیز بود. برای دستیابی به نتیجه بهتر، پیشنهاد می شود که دو لایه از هر لاک ناخنی که انتخاب کرده اید روی ناخن های تان بزنید.

 

حالا می خواهیم یک سبک میکاپ پاییزه را با استفاده از این لوازم آرایشی موجود در کالکشن پاییزه- زمستانه ۲۰۱۹ به شما نشان دهیم.

 

محصولات و لوازم آرایشی استفاده شده در این نوع از میکاپ:

 • Foundation is Chanel Ultra Le Teint Velvet Foundation in B40 (review coming soon)
 • Powder is Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Pressed Powder in 2
 • Blush Charlotte Tilbury Cheek to Chic in First Love
 • Eyeshadow is Noir Suprême Les 4 Ombres Quad + Ombre Premiere Top Coat in Pénombre
 • Mascara is Le Volume Noir Intense
 • Lips are Rouge Allure Velvet Extreme in Rose Nocturne with Rouge Coco Gloss in Crystal Clear on top
 • Nail Polish is Chanel Pure Black

 

منبع مقاله: http://thebeautylookbook.com/2019/08/chanel-fall-winter-2019-makeup-collection.html

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز دهندگان : ۰

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  مقالات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها