مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > تازه های برند > , , > مرطوب کننده های کلینیک با خاصیت محافظت از پوست در برابر آفتاب را بشناسیم

مرطوب کننده های کلینیک با خاصیت محافظت از پوست در برابر آفتاب را بشناسیم

4
(1)

کلینیک یک شرکت تولید کننده آمریکایی لوازم آرایشی، بهداشتی عطر، لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست می‌باشد. شرکت کلینیک در سال ۱۹۶۸ توسط ایوِلین لودر تاسیس شد و در حال حاضر زیر مجموعه‌ای از شرکت استی لودر می‌باشد. محصولات این برند به طور کامل توسط پزشکان تست شده و ضد آلرژی می‌باشد و با توجه به توصیه پزشکان، محبوبیت آنها درحال بیشتر شدن است.

محصولات کلینیک در کشورهای مختلف  با توجه به تنوع آب و هوایی و پوست‌های متفاوت افراد، متفاوت و با فرمول‌های خاص تولید می‌شود و این موضوع باعث اعتماد طرفدارانش و معروفیت و موفقیت برند کلینیک شده است. از طرفی برند کلینیک یک برند محبوب برای تولید محصولات مراقبت از پوست و آرایشی  میباشد که نیازهای مختلف افراد با پوستهای مختلف را برطرف میکند. مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ در نظر دارد تا به صورت جداگانه در یک رشته مقالاتی به محصولات برند کلینیک بپردازد.این هفته مرطوب کننده های برند کلینیک با عملکرد و کارکرد مختلف مانند مرطوب کننده و ضد پیری، ضدآفتابهای مرطوب کننده و مرطوب کننده های ضد خشکی و التهاب بررسی میشوند.

این مقاله به طور اختصاصی کرمهای مرطوب کننده کلینیک برای پوستهای خیلی خشک و دهیدراته   میشوند که کار اصلی آنها مرطوب کردن پوست و آبرسانی و در ضمن محافظت پوست از آفتاب است میپردازد. از این دسته محصولات از برند کلینیک بسیار زیاد هستند ولی ما به طور اختصاصی  در این مقاله به بررسی  محصولات ضد آفتاب و مرطوب کننده کلینیک مانندکرم مرطوب کننده دفاعی روزانه ضد آفتاب سوپر دیفنس کلینیک، کرم مرطوب کننده هیدروراش پپ استار، میپردازیم.

SPF 20 کرم مرطوب کننده دفاعی روزانه ضد آفتاب  سوپر دیفنس کلینیک

linique Superdefense™ Daily Defense Moisturizer Broad Spectrum SPF 20

کرم مرطوب کننده

 

 کرم مرطوب کننده دفاعی روزانه ضد آفتابسوپر دیفنس کلینیک باعث ایجاد رطوبت سالم برای محافظت بهتر در مقابل بی آبی می شود.

روزتان را با کامل‌ترین محافظت کننده پوست آغاز کنید. آبرسانی در کل روز، باعث ایجاد رطوبت سالم برای محافظت بهتر در مقابل بی‌آبی می‌شود. در این کرم، محافظت  از یوی و آنتی اکسیدان وجود دارد. تمامی این ویژگی‌ها در فرمولی سبک و ابریشمی که مانع نخستین نشانه‌های  .پیری است وجود دارد. بر روی پوست نرم، به سرعت جذب می‌شود. استفاده روزانه از این کرم لذت بخش است. این کرم فاقد چربی می‌باشد

نحوه مصرف :

_هر روز صبح پس از سه مرحله مراقبت از پوست، پاکسازی، لایه‌برداری و مرطوب‌سازی بر روی گردن و صورت استفاده کنید.

_همراه با مرطوب کننده شبانه آنتی اکسیدان سوپر رسکیو استفاده کنید.

 

کرم مرطوب کننده هیدروراش پپ استاربا  کلینیک

Clinique Pep-Start™ HydroRush Moisturizer Broad Spectrum SPF 20

کرم مرطوب کننده

 

کرم مرطوب کننده هیدروراش پپ استار  کلینیک با اس پی اف 20فاقد چربی می بباشد و باعث طراوت  و آبرسانی  سریع به پوست در کل روز میشود.

کرم مرطوب کننده هیدروراش پپ استار با با اس پی اف 20 کلینیک یک مرطوب کننده فاقد چربی می باشد، سریعاً باعث طراوت پوست شده و باعث آبرسانی به پوست در کل روز می‌شود. با تشکر از تکنولوژی مرطوب کننده هیدروراش، این مرطوب کننده در مقابل فشارها و آلودگی‌های خارجی بسیار مقاوم بوده است. به پوست حس درخشندگی سالمی بخشیده و دارای محافظ UV در مقابل اشعه‌های پیر کننده پوست است و از پوست شما در برابر آلاینده های محیطی محافظت میکند. آن را به تنهایی یا زیر محصولات آرایشی تان استفاده کنید.

 

نحوه مصرف :

بعد از مراقبت سه مرحله ای پوست، هر صبح به صورت و گردن خود بمالید.

 

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات مرتبط

  مقالات مرتبط

  جهت یابی

  بازدیدهای اخیر

  Close
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها