مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > تازه های برند > , , , , , , , > بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

5
(2)

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد که به گفته متخصصان پوست بسیار عالی می باشند

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ  در مورد بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد برای شما مطالبی آورده ایم . در ادامه با ما همراه باشید .

بعد از این که بارها و بارها عوارض جانبی شیو کردن موهای زائد بدن خود را تجربه کردید . (منظورمان موهای زیر پوستی، قرمزی، التهاب و رشد سریع موها در آن نواحی می باشد)، در نهایت روش های جایگزینی برای رفع موهای زائد به وجود آمده است تا این مشکلات برطرف شوند .

از جایی که لیزر موهای زائد حرفه ای، اصلا گزینه به صرفه ای از نظر اقتصادی نمی باشد . ما امروز تصمیم گرفتیم تا ابزارهای لیزر موهای زائد در خانه را در این مقاله به شما معرفی کنیم .

باید روی این موضوع تاکید کنیم که موهای بدن یک مورد کاملا طبیعی و معمولی می باشند و شما نباید در صوتی که دوست ندارید ، خودتان را مجبور به انجام این کار کنید .

این یک انتخاب و ترجیح شخصی افراد می باشد . اگر طرفدار موهای بدن هستید ، به هیچ کس توجه نداشته باشید و سر انتخاب تان محکم بایستید . اما اگر از ایده رفع موهای زائد با لیزر خوشتان می آید و دوست ندارید هزینه بسیاری را در این راه صرف کنید ، هم چنین از انجام دادن آن در خانه اندکی واهمه دارید، ما در این مقاله به شما کمک می کنیم . پس با ما همراه باشید .

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

متخصصان نیویورک اظهار داشته اند که لیزر موهای زائد در خانه کاملا گزینه امن و بی خطری است . لیزرها با تابش نور کار می کنند که توسط بخش مشخصی از پوست که مد نظر دارید، جذب می شود . در این شرایط، نور توسط پیگمنت های موجود در فولیکول مو جذب می شود و حرارت آن را افزایش می دهد و در نهایت از بین می برد، از این رو موها دیگر رشد مجددی نخواهند داشت .

ابزارهای خانگی نیز مشابه روش های پیشرفته در این زمینه می باشند ، اما از سطح انرژی پایین تری به کار می برند . شاید استفاده از آن ها اندکی وقت گیر باشد، اما واقعا تاثیر گذار است . آن ها هم چنین یک گزینه عالی برای این موضوع می باشد تا بین جلسات لیزر حرفه ای در مطب خود به کار ببرید . هر جلسه درمانی توسط لیزر، موجب آسیب به فولیکول مو می شود .

که منجر به موهای باریک تر می گردد و اغلب چندین جلسه طول می کشد تا موها به طور کامل از بین بروند . به این دلیل عبارت لیزر موهای خانگی اندکی معقول به نظر نمی رسد و باید احتمالا لیزر کاهش موهای زائد نامیده شود .

در این جا ابزارهایی را به شما معرفی می کنیم که به گفته متخصصان پوستی که با آن ها صحبت نمودیم، به بهترین وجه ممکن کار می کنند .

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

 

نام محصول :

Remington IPL6000Q iLIGHT Pro Plus Quartz

برند : Remington

اکثریت ابزارهای رفع موهای زائد خانگی واقعا از لیزر استفاده نمی کنند، اما از سیستم های نور شدید پالسی (IPL) به کار می برند که تکنولوژی است که ملانین موهای تان را هدف گذاری می کند تا برای همیشه فولیکول موها را تخریب کند، البته دستیابی به این نتیجه نیاز به تکرار جلسات متعددی دارد.

این ابزار نه تنها قبل از این که نیاز به جایگزین شدن داشته باشد، 30000 پالس تولید می کند، بلکه طراحی آن به گونه ای است که می توانید این درمان را روی بخش های بزرگ پوست انجام دهید.

اما مانند ابزارهای لیزر و IPL، این ابزار برای تناژهای تیره پوست مناسب نمی باشند. اگر رنگ پوست و موی شما ترکیب ایده آلی نباشد، بیشتر این ابزارها واقعا اجازه شروع درمان را به شما نمی دهند. تناژ های پوست تیره در معرض ریسک سوختگی بیشتری می باشند، زیرا این ابزار بین مو و پوست تفاوتی قائل نمی شود.

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد 

نام محصول :

Silk’n Infinity 400,000

نام برند: Silk’n

این ابزار نیز از نورهای IPL به کار می برد اما برخلاف Remington، برای تمامی رنگ های پوستی امن و بی خطر است. جثه ریز و طراحی دایره ای این دستگاه موجب انجام ساده و راحت درمان می شود و هم چنین دارای تنظیماتی 5 مرحله ای می باشد تا مطابق با نیاز خود آن را تنظیم کنید و به کار ببرید.

اگر قیمت این محصول شما را شوکه کرده است، باید بگوییم که طول عمر این دستگاه به گونه ای است که واقعا ارزشش را دارد. این ابزار قبل از این که از کار افتاده شود، دارای 400000 پالس می باشد، از این رو نسبت به ابزارهای مشابه برای مدت زمان بیشتر ماندگاری دارد. این دستگاه طیف گسترده ای از نور را ساطع می کند و تنها به یک طول موج بسنده نمی کند. این تکنولوژی که به عنوان IPL شناخته می شود، می تواند برای انواع مختلف پوستی به کار رود، حتی افرادی که پوست زیتونی دارند.

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

نام محصول :

Tria Beauty Hair Removal Laser 4X for Women and Men

COESY

برند: Tria Beauty

 

این ابزار قیمت کمی دارد، اما اولین و تنها لیزر مورد تایید سازمان FDA برای مصارف خانگی می باشد، از این رو به دلیل نتیجه حرفه ای و موثری که به وجود می آورد، میان بیماران و متخصصان پوست واقعا محبوب شده است. این ابزار سطح انرژی بالایی را ساطع می کند و برای استفاده ساده است.

این ابزار با تنظیم سطح انرژی 5 مرحله ای و یک نمایشگر LED که دارد، می تواند در هر جلسه درمانی به شما کمک کند. این ابزار مخصوصا برای افرادی که به تازگی شروع به لیزر موهای زائد در منزل نموده اند، بسیار گزینه عالی به شمار می رود. مانند تمام ابزارهای مشابه، بهتر است از این ابزار روی پوستی تمیز و تازه شیو شده به کار ببرید. مطمئن شوید که موها بالاتر از پوست تان نیستند.

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

نام محصول: Remington iLIGHT Ultra Face & Body At-Home IPL Hair Removal

برند: Remington

بهترین مورد درباره این ابزار این است که می توانید به سادگی برای صورت تان نیز استفاده کنید. از این ابزار برای موهای روی چانه، گردن، پشت لب و موهای سر در جلوی گوش ها، به استثنای اطراف چشم ها، به کار ببرید. قرارگیری چشم ها در معرض مستقیم IPL و لیزرها می تواند موجب تروما چشم و در برخی موارد نابینایی شود.

بسیار اهمیت دارد که بگوییم که IPL و لیزرها تکنولوژی هایی می باشند که روی موهای روشن زیاد تاثیر گذار نمی باشند (مخصوصا موهای بلوند، قرمز و خاکستری) که به این معنا است که متاسفانه این ابزار برای موهای رنگی کاربرد مناسبی ندارد.

 

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

 

نام محصول :

Permanent Hair Reproduction System

برند : Illuminage Touch

این ابزار تکنولوژی IPL بسیار قدرتمندی ارائه می کند و با 120000 پالس همراه می باشد . و می توانید فولیکول های بلوند و قرمز را هدف گذاری کند .

برای دستیابی به نتیجه عالی، این ابزار باید تنها یک بار در هفته برای شش تا هفت هفته مورد استفاده قرار بگیرید . استمرار در استفاده از این محصول بسیار اهمیت دارد . فقط در صورت استفاده از این محصول به طور مداوم و مطابق با دستورهای موجود، می توانید نتیجه موردنظرتان را به دست بیاورید . در حالی که روند درمان بسیار کند است، اما مطمئنا نتایج خوبی را به دست خواهید آورد .

این ابزار از سیستم های  نور شدید پالسی (IPL) به کار می برد و به این ترتیب برای هر رنگ مو و نوع پوستی به راحتی به کار می رود و نتیجه می دهد.

مطمئن شوید که دستورالعمل های رو هر ابزاری که انتخاب می کنید را به خوبی می خوانید . هر ابزار اندکی نسبت به نمونه مشابه خود تفاوت دارد، اما اگر از دستورالعمل های مخصوص آن ها پیروی کنید، بهتر به نتیجه می رسید .

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

نام محصول :

Hair Removal Laser 4X for Women and Men

COURTESY

برند : Tria Beauty

 

این ابزار هم برای موهای روشن و هم برای موهای تیره به کار می رود، البته روی موهای سفید نتیجه نخواهد داد . در مقایسه با دیگر ابزارهای مشابه این ابزار یک لیزر مناسب و صحیحی است که طیف گسترده از نور را ساطع می کند .

تکنولوژی این ابزار نسبت به سایر ابزارهای رفع موهای زائد خانگی، سه برابر انرژی بیشتری برای از بین بردن موهای زائد به کار می برد که امن و بی خطر است و همین امر آن را به قدرتمند ترین ابزار رفع موهای زائد خانگی تبدیل کرده است .

این ابزار فولیکول های مو را هدف قرار داده و غیر فعال می کند و باعث می شود تا دوباره روی سطح بدن رشد نکنند و به اندازه کافی نیز برای از بین بردن موهای زائد صورت برای خانم ها ملایم می باشد . در هر صورت این ابزار به گونه ای طراحی شده است تا روی موهای مشکی و قهوه ای روشن عمل کند .

موهای روشن تر مانند سفید و بلوند، قرمز و خاکستری نمی توانند انرژی این لیزر را جذب کنند تا فولیکول های مو غیر فعال شود . برای کسب بهترین نتیجه، هر دو هفته یک بار این درمان را تکرار کنید تا نتیجه مورد نظر به دست بیاد . بسیار اهمیت دارد اشاره کنیم که ابزارهای لیزر خانگی برای هر کسی مناسب نیستند، از این رو مطمئن شوید که با متخصص پوست خود مشورت می کنید .

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

 

نام محصول :

Precision Hair Removal Laser for Women and Men

 

برند : Tria Beauty

 

این ابزار دستی دارای یک اپلیکاتوری است که موها را در بخش هایی که دسترس یه آن ها سخت است، کاهش می دهد . به دلیل اندازه کوچکی دارد، گزینه خوبی برای کار کردن روی بخش هایی از پوست است که دارای برجستگی هایی می باشند، مانند پشت لب ها .

این ابزار گزینه خوبی برای بخش های کوچک تر روی صورت و یا گردن می باشد ، زیرا از تکنولوژی دیود (Diode) استفاده می کند که بسیار شبیه به تکنولوژی است که در مطب های رفع موهای زائد به کار می رود . بسیاری از ابزارهای خانگی از تکنولوژی IPL به کار می برند که همه به اندازه طول موج تکنولوژی دیود نمی تواند روی فولیکول های مو تاثیر بگذارد. از این رو اگر یک گزینه به صرفه برای شما وجود داشته باشد، همین ابزار است .

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

نام محصول :

Flash&Go Compact Hair Removal Device

برند : Silk’n

این ابزار مورد تایید FDA، یک ابزار کوچک دیگری است که زمانی که بحث رفع موهای زائد می شود، واقعا قدرت خوبی دارد و سریع است . به راحتی روی پوست شما حرکت می کند و دارای 150000 پالس در هر دقیقه می باشد .

این ابزار را به سمت پایین روی بخش مورد نظر پوست خود قرار دهید ، همین و تمام، حالا اجازه دهید تا کار خود را انجام دهد. این ابزار کوچک از تکنولوژی استفاده می کند که برای کاهش موهای کل صورت به صورت دائمی مورد تایید FDA می باشد . این ابزار یک اپلیکاتوری با تکنولوژی بالا دارد که به شما اجازه می دهد تا به طور مناسبی به بخش های کوچک مانند پشت لب، بازوها و ناحیه بیکینی را نیز هدف گذاری کنید .

برای این که نتیجه طولانی مدتی به دست بیاید، از این ابزار هر یک هفته در میان برای مدت دو ماه استفاده کنید . اگر موهای تیره دارید این ابزار بسیار ایده آل است و می تواند هم روی صورت و بدن به کار برود .

 

 

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

 

نام محصول :

Laser Hair Removal For Women

برند: MiSMON

این ابزار شاین و به رنگ رز گلد واقعا جذاب و دیدنی است. در مقایسه با نمونه های دیگر قیمت ارزانی دارد. هم چنین دارای یک صفحه LCD می باشد که می توانید روی شماره فلش ها روی پوست خود کنترل داشته باشید . از این رو هیچ وقت زیاده روی نمی کنید که بهترین مورد برای افرادی است که خیلی در این زمینه دقت زیادی ندارند.

 

بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد

نام محصول :

Lumea IPL Hair Remover For Body, Face And Bikini

برند: Philips

این ابزار کیفیت بالایی دارد. این محصول در وب سایت Amazon 5 ستاره گرفته است که واقعا رتبه خوبی است. هم چنین اگر نگران بازگشت سریع موهای زائد هستید، این ابزار با تکنولوژی IPL قدرتمندی که دارد می تواند از رشد مجدد موها به مرور زمان جلوگیری کند.

 

 

 

منبع مقاله :

https://www.marieclaire.com/beauty/g18715687/best-laser-hair-removal/

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 2

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات مرتبط

  مقالات مرتبط

  جهت یابی

  بازدیدهای اخیر

  Close
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها