مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > پاکسازی و درمان از طریق انرژی سنگها و کریستالها

پاکسازی و درمان از طریق انرژی سنگها و کریستالها

3
(2)

مراقبت از پوست با ابزار های سنگی قدرتمند.

به نظر می رسد که بسیاری افراد در سال 2019 به سراغ استفاده از سنگ ها و کریستال  هایی می روند که خواص روان درمانی بسیاری دارند و به راحتی در جیب و کیف جای می گیرند و می توانند خواص آن را در هر جایی به همراه داشته باشند. اما سنگ های قیمتی و کریستال ها می توانند ویژگی ها و نقاط مثبت دیگری نیز داشته باشند.

این موضوع در ارتباط با نوآوری و پیشرفت های مراقبت پوستی نیز مستثنا نمی باشد. در حالی که ما به زودی و به احتمال بسیار با ابزارهای مراقبت پوستی از جنس سنگ و کریستال بیشتری رو به رو می شویم، اما خواص روان درمانی آن ها سال های سال است که در میان مردم رواج دارد و استفاده می شود.

پاکسازی و درمان از طریق انرژی سنگها و کریستالها

گرایش پاکسازی و درمانی کریستالی از این حقیقت می آید که سنگ های قیمتی و جواهر در مقایسه با به بدن ما با فرکانس بالایی لرزش و ارتعاش دارند و همین امر باعث می شود تا بارهای الکتریکی ملایمی را منتشر کنند که باعث گرم کردن و خنک کردن سطح پوست می شوند. این امر گردش خون را بهبود می بخشد، پف و برآمدگی های صورت را تسکین می دهد و به تخلیه غدد لنفاوی کمک می نماید، هم چنین برای افزایش اثر بخشی سایر محصولات مراقبت پوستی که به کار می رود، بسیار گزینه عالی محسوب می شود.

رولرهای صورت در طب چینی به منظور جلوگیری از پیری زودرس که به دلیل گردش خون ضعیف ظاهر می شدند، مورد استفاده قرار می گرفتند. سنگ های قیمتی، تراشیده و شکل داده می شوند و همراه با روغن ماساژ برای پوست به کار می روند که جریان خون را در آن ناحیه ارتقاء بخشیده و باعث تولید کلاژن می گردند، هم چنین به تخلیه غدد لنفاوی کمک می نمایند و پف و برآمدگی صورت را بهبود می بخشند و التهابات پوست را کاهش می دهند.

پاکسازی و درمان از طریق انرژی سنگها و کریستالها

کاربردهای استفاده ازسنگ ها برای پوست:

بهترین گزینه برای تخلیه غدد لنفاوی… چرا یک رولر سنگی صورت را برای تخلیه سیستم لنفاوی خود استفاده نمی کنید (سیستم سم زدایی بدن) تا پف و التهابات پوست تان را کاهش دهید و پوست خنک و شادابی داشته باشید. توصیه مهم: رولر سنگی صورت خود را در یخچال نگه داری کنید تا تاثیر بیشتری روی پوست صورت شما داشته باشد- مخصوصا برای پوست دور چشم خسته در هنگام صبح، استفاده از رولر سنگی خنک بسیار مناسب است.

پاکسازی و درمان از طریق انرژی سنگها و کریستالها

علاوه بر تونینگ و مستحکم کردن پوست، این ابزار می تواند لکه های صورت را بسیار کاهش داده و بافت پوست را یکدست کرده و بر شفافیت آن بی افزاید. از این ابزار در اطراف چشم خود نیز به طور منظم استفاده کنید تا خطوط ریز کاهش یافته و حلقه های تیره اطراف چشم به طرز چشمگیری بهبود یابند. در برخی موارد مشاهده شده است که استفاده منظم از این ابزار سنگی چروک های مقاوم را نیز برطرف می نماید. این ابزار را در یخچال نگهداری کنید تا از مزیت های سفت کننده و ریلکس کننده پوست آن نیز بهره مند شوید.

برای ماساژ عضلانی نیز عالی می باشند. از این ابزارهای سنگی علاوه بر ماساژ صورت، با توجه به خطوط و برجستگی هایی که دارد، برای کاهش فشار و گرفتگی عضلات نیز به کار می رود. هم چنین این ابزار می تواند لیفت صورت آنی و سریعی را به وجود آورد.

پاکسازی و درمان از طریق انرژی سنگها و کریستالها

این ابزار باعث آرامش پوست و عضلات می گردد. هر چه این ابزار را با لطافت و موازی روی پوست خود حرکت دهید، بیشتر می توانید به سم زدایی و تخلیه غدد لنفاوی بدن خود کمک کنید. هم چنین این ابزار سنگی می تواند لکه ها، خطوط، برآمدگی های اطراف چشم را کاهش دهد و به بازسازی و تقویت پوست بپردازد. استفاده از این ابزار یک روش قدیمی و سنتی برای جوان ماندن و انعطاف پذیری و حفظ حالت الاستیسیته پوست می باشد که همانند گذشته نیز در حال حاضر (حتی بیشتر) کاربرد دارد.

مطالب مرتبط:

غلتک سنگ یشم چیست و چگونه از آن استفاده می‌شود؟

نوردرمانی پوست صورت با استفاده از ماسک های نوری(ماسک led)

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 2

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی

  بازدیدهای اخیر

  Close
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها