مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > > 5 روش ساده و سریع برای حل مشکلات برنزه کردن پوست.

5 روش ساده و سریع برای حل مشکلات برنزه کردن پوست.

0
(0)

5 روش ساده و سریع برای حل مشکلات برنزه کردن پوست.

توصیه های متخصصان  پوست مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ در ارتباط با چگونگی حل رایج ترین مشکلات استفاده از لوازم برنزه کننده در منزل را در این مقاله با هم بررسی می کنیم.پوست برنزه ناقص، غیر یکپارچه و رگه دار واقعا ظاهر نامناسبی را به وجود می آورد. حتی اگر رنگ طلایی درخشانی را برای پوست خود به کار می برید، ممکن است اشتباهاتی پیش بیاید. با ما همراه باشید تا با نحوه ی چگونگی حل این مشکل آشنا شوید.

اگر رنگ برنزه بدن شما در حال خط خط افتادن است…..

خط خط افتادن و یا لکه دار شدن رنگ برنزه پوست بدن زمانی که به اندازه کافی از لوازم برنزه کننده استفاده نمی کنید، روی می دهند. اگر احساس می کنید که در حین استفاده از برنزه کننده ها پوست تان را می کشید و یا مالش می دهید، تقریبا به این معنا است که از لوازم برنزه کننده خود به اندازه کافی به کار نمی برید و در نتیجه این حالت های خط خط دار به وجود می آید.

در این شرایط بهتر است تا بدن خود را به طور کامل لایه برداری کنید و از یک کیسه و یا دستکش برای لایه برداری به کار ببرید تا خطوط تیره تر پوست را محو نمایید. یک موردی که باید همیشه به یاد داشته باشید این است هیچ گاه بدون لایه برداری کردن، دوباره برنزه کننده را به کار نبرید. هر چقدر برنزه کننده بیشتری را روی سطح ناهماهنگ پوست خود استفاده کنید، وضعیت را بدتر می سازید و این ناهماهنگی را تشدید می نمایید. همیشه ابتدا بخش های تیره تر را لایه برداری نمایید.

برنزه

اگر حالت برنزه پوست تان به سرعت از بین می رود.

حتی برنزه کننده ها نیز می توانند بنا به دلایلی محو شوند. از جمله این ها می توان به لباس های تنگ، عرق کردن زیادی، تمرین های شدید و استفاده از محصولات لایه برداری اشاره کرد. برای جلوگیری از محو شدن زودهنگام حالت برنزه پوست تان، به یاد داشته باشید که پوست بعد از حمام خشک می شود، بنابراین هر روز با یک لوسیون بدون روغن پوست خود را مرطوب کنید.

اگر مشاهده می کنید که حالت برنزه شدن پوست تان به طور ناهماهنگی محو می شود، از یک اسکراب بدن ملایم و یا براش خشک استفاده کنید تا به آرامی هر دو تا سه روز به لایه برداری بپردازید. این امر باعث می شود تا حالت برنزه پوست بدن تان ماندگاری داشته باشد و نیازی نیست تا دوباره چندین لایه از آن رااستفاده کنید.پوست

اگر حالت برنزه پوست بدن تان ناهموار و ناهماهنگ باشد…

اگر در وهله اول آنها به درستی به کار نروند، تنها راه برای هماهنگی کردن آن در سراسر پوست این است که لایه برداری کنید. هم چنین اگر بخش های تیره تری وجود دارد که نمی توانید با لایه برداری آن ها را محو کنید، مرطوب کننده ای را در آن بخش ها به کار ببرید و سپس روی آن از برنزه کننده خود استفاده نمایید. مرطوب کننده می تواند آن قسمت ها را رقیق کند و مانند یک مانعی عمل می کند، به گونه ای که برنزه کننده در آن بخش ها خیلی تیره نمی شود و پوست یک رنگ، یکدست و یکپارچه ای به وجود خواهد آمد.

 

اگر لایه دیگری از برنزه کننده وجود دارد….

BUILD UP زمانی روی می دهد که شما لایه جدیدی از محصول را روی بخشی استفاده کنید که قبلا از آن به کار برده بودید. برای جلوگیری از این امر و تصحیح آن، یک موردی وجود دارد که می توانید انجام دهید: لایه برداری. هر دو یا سه روز در میان این کار را با یک اسکراب انجام دهید و یا از براش خشک ملایم استفاده کنید که باعث ضربه و آسیب به پوست تان نشود.

اگر می خواهید به طور کلی دیگر رنگ و حالت برنزه را روی پوست خود محو کنید، نیاز به یک محصول ویژه این کار دارید. از چنین محصولی در سراسر بدن خود استفاده کنید و اجازه دهید تا 5 دقیقه روی پوست تان بماند. سپس با آب بشویید و از یک لایه برداری ملایم استفاده کنید و یا از کیسه به کار ببرید تا تمامی آثار به جا مانده از آنهارا از بین ببرید.

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی

بازدیدهای اخیر

Close
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها