مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > روشی که زیبایی می تواند روی سلامت و انسانیت شما تاثیر بگذارد.

روشی که زیبایی می تواند روی سلامت و انسانیت شما تاثیر بگذارد.

0
(0)

واقعا “زیبایی سالم و سلامت” به چه معنا است؟

 

می خواهیم امروز دریابیم که زیبایی سالم و یا سلامت چیست. در این مقاله ما این موضوع را به سه بخش تقسیم کردیم تا راحت تر به آن بپردازیم: مراقبت کردن از خودتان، یک انسان مطلع و یا بیان کردن خودتان.

با ما همراه باشید تا به هر یک از این موارد بپردازیم:

سلامت و مراقبت از خود

 

1.مراقبت کردن از خودتان.

شرایط و وضعیت سلامتی دقیقا همان گونه که به نظر می رسد، می تواند روی ظاهر و حتی باطن هر فردی تاثیرگذار باشد و در پی این امر می تواند تاثیرات احساسی را نیز به دنبال خود داشته باشد و آموزش زندگی کردن و مدیریت وضعیت های سلامتی و نشانه های آن ها همگی جاده و مسیری مهم به سمت داشتن حس فیزیکی و حس روانشناختی بهتر می باشند. فراتر از درمان های پزشکی و طبی، محصولات زیبایی و روتین زیبایی می تواند ابزاری برای مراقبت از خودتان به شمار بیاید- من درباره ماسک های صورت برای ریلکسیشن و کوکتل های حمام صحبت می کنم، اگر چه عملکرد مراقبت از خودتان فراتر از این موارد می باشد.

هدف ما این است که منبعی از توصیه های برای استفاده از محصولات مورد تایید متخصصان و صحیح بودن آن ها داشته باشید که هر چیزی را از مراقبت پوستی گرفته تا شوره سر را شامل شود. ما همکاری نزدیکی با متخصصان پوست، زیبایی و دانشمندان داریم تا برای شما بروزترین و تازه ترین اطلاعات را فراهم آوریم.

نکته مهم در این زمینه به این ترتیب می باشد که داستان هایی از افرادی وجود دارد که با شرایط سلامتی خاصی هر روز زندگی می کنند و تجربیات شخصی شان را در ارتباط با این که چگونه زیبایی به آن ها کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشند، به اشتراک می گذارند که خواندن آن ها خالی از لطف نیست و به شما انگیزه می دهد.

روشی که زیبایی می تواند روی سلامت و انسانیت شما تاثیر بگذارد.

 

 1. یک مشتری آگاه و با اطلاع بودن.

 

متخصصان زیبایی این روزها در جستجوی محصولاتی با برچسب های “پاک و تمیز” و “طبیعی” می باشند. اما از کجا متوجه می شوید که در هر یک از آن ها چه موادی وجود دارد که باید نگران آن باشید؟ ما به شما کمک می کنیم تا در این زمینه درباره واقعیت های موجود، اطلاعاتی را به دست بیاورید.

برای مشخص کردن این موضوع، باید بگوییم که اول از هر چیزی این که هر کسی انتخاب کند از چه محصولی برای پوست و بدن خود به کار ببرد، به خودش مربوط است. از طرف دیگر، مواد تشکیل دهنده محصولات زیبایی بسیاری وجود دارد که موثر بوده و خطری ندارند، اما اگر می خواهید از محصولات طبیعی در روتین زیبایی خود استفاده کنید، این یک تصمیم شخصی قاطعانه و عاقالانه و آگاهانه می باشد. هدف ما این است که به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب ها را توسط ارائه بهترین اطلاعات در دسترس، برای خود داشته باشید.

از جمله این اطلاعات می تواند به “طبیعی” بودن روی محصولات ارتباط یابد که واقعا یک معنای مشخصی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی ندارد و دقیقا هم معنی با امن بودن و ملایم بودن نمی باشد. از این رو باید روی محصولات طبیعی نیز به دنبال موادی باشید که شاید به آن حساسیت داشته باشید و یا برای شما مضر باشد.

روشی که زیبایی می تواند روی سلامت و انسانیت شما تاثیر بگذارد.

 1. خود را بیان کنید.

 

محصولات زیبایی می توانند ابزارهای چشمگیر و اعجاب انگیزی باشند که به شما کمک می کنند تا شخصیت و هویت و سبک خودتان را بیان کنید، منحصر به فرد بودن خود را ارتقاء دهید و بهترین احساسات را داشته باشید. این را بدانید که موها و میکاپ شما باعث می شوند تا حس کنید که خود واقعی تان کیست. همان طور که شرکت های زیبایی روی این موضوعات در رنج وسیع محصولات خود تمرکز می کنند، مردم نیز می توانند به ابزارهایی دسترسی داشته باشند که به آن ها کمک می کند تا در خانه در محل کار و در هر جایی بهترین احساسات را داشته باشند.

از این رو چه شما موهای صاف یا فرفری داشته باشید، پوست تان قهوه ای و کک و مک دار باشد فرقی ندارد، همیشه برای شما راهی وجود دارد تا خود واقعی تان را بروز دهید.

 

زیبایی سالم و سلامت یک امر شخصی است.

 

چه در روتین زیبایی تان، دندان های تان را مسواک می کنید و یا از روند مراقبت پوستی 10 مرحله ای کره ای ها به کار می برید و یا هر چیز دیگر فرقی ندارد، هدف ما این است که به شما کمک کنیم تا در مسیری که هستید، به بهترین وجه ممکن حضور داشته باشید.

 

منبع مقاله: https://www.self.com/story/ways-beauty-can-impact-health-and-wellbeing

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories