مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > با کمک رنگ لباسهای خود برنزه تر دیده شوید

با کمک رنگ لباسهای خود برنزه تر دیده شوید

0
(0)

با کمک رنگ لباسهای خود برنزه تر دیده شوید

اگر پوست برنزه به شما می آید ولی نمیتوانید آفتاب بگیرید. اشعه آفتاب تنها چیزی نیست که شما را برنزه نشان دادن شما کمک می کند . در فصل های مختلف شما می توانید با انتخاب لباسهای مناسب کاری کنید که پوستتان تیره تر و زیبا نشان داده شود.در این مقاله از مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ ما به شما خواهیم گفت که چگونه با کمک رنگ لباسهای خود برنزه تر دیده شوید و همیشه مثل یک سلبریتی زیبا به نظر بیایید.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

کاربرد صورتی گرم برای پوست روشن – اگر پوست شما به راحتی طلایی نمی شود می توانید  از یک لباس به رنگ صورتی گرم و یا جیغ کمک بگیرید تا برنزه دیده شوید.

کاربرد رنگ زرد برای پوست روشن– رنگ زرد روشن یا فسفری این خاصیت را دارد که می تواند حتی روشن ترین پوستها را برنزه نشان دهد .پس اگر پوست روشن دارید برای برنزه دیده شدن رنگ زرد و یا فسفری را فراموش نکنید.

 

کاربرد رنگ سبز جنگلی تیره برای پوست روشن – شاید به نظرتان عجیب بیاید ولی این رنگ باعث می شود تا پوست شما سبزه به نظر برسد .

 

نمای لاجوردی برای پوست روشن – رنگ آبی لاجوردی هر پوستی را زیبا نشان می دهد ولی اگر شما هم پوستی روشن دارید می توانید از لاجوردی براق استفاده کنید تا تیره تر به نظر برسید.

 

پوستهای بژ و رنگ مرجانی – معمولا همه ما چند روز قبل از مهمانی آفتاب می گیریم و زمانی که وقت مهمانی می رسد کمی از رنگمان پریده است ولی خبر خوب اینجاست که اگر شما هم پوستی بژ مانند دارید می توانید از با پوشیدن یک لباس به رنگ مرجانی این کاهش رنگ را جبران کنید.

 

پوستهای بژ و رنگ فیروزه ای – تا بحال دقت کرده اید که ماسه ها در کنار آب فیروزه ای چقدر زیباتر به نظر می رسند؟ شما هم می توانید از این پیشنهاد طبیعت استفاده کنید و برنزه تر به نظر برسید.

 

پوستهای بژ و رنگ آلویی – از آلویی گرفته تا بفش اینها رنگهایی هستند که پیگمنت پوست شما را بیشتر نشان مید هند.

 

پوست بژ و رنگ صورتی پر رنگ – این رنگ نه تنها به پوستهای روشن می آید بلکه پوستهای تیره را نیز تیره تر نشان می دهد.

 

پوستهای برنزه و آبی روشن گچی – چه از زیر آفتاب آمده باشید و یا سولاریوم رنگهای روشنی مانند آبی روشن درخشش بیشتری به پوست شما می دهد و به خانم هایی که موهای روشن دارند بیشتر می آید.

 

پوستهای برنزه و صورتی روشن گچی – اگر پوستتان برنزه است و موهای تیره ای دارید این یکی از بهترین رنگها برای شماست.

 

پوستهای برنزه و سفید – تضادی که بین تیرگی پوست شما و سفیدی رنگ لباستان به وجود می آید فوق العاده خواهد بود . حتی می توانید در کنار این لباس از زیورآلات لاجوردی استفاده کنید تا تاثیر برنزگیتان چند برابر شود.

 

پوستهای برنزه / برنز – با وجود اینکه عجیب به نظر می رسد اگر موهایی تیره و پوستی برنزه دارید این رنگ لباس یک انتخاب فوق العاده برای شما می باشد.

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها