مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ناخن > توصیه هایی برای لاک زدن ناخن

توصیه هایی برای لاک زدن ناخن

0
(0)

توصیه هایی برای لاک زدن ناخن های تان

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ توصیه هایی برای لاک زدن ناخن های شما برای شما آورده ایم تا با انجام دادن آنها بهترین و زیباترین ناخن ها را داشته باشید .

لاک زدن صحیح و اصولی !!!! این لایه ی ملایم و نازک رنگ روی سر انگشتانتان به شما احساس وقار و زنانگی میدهد ، اکثر خانم ها همیشه از لب پر شدن لاک و خراب شدن آن شکایت دارند . در واقع آنها برای لاک زدن تعجیل دارند و اصول لاک زدن صحیح را نمی دانند .

ما در این مقاله نکاتی را به شما یادآور می شویم تا زیبایی دستانتان دو چندان شود .

توصیه هایی برای لاک زدن ناخن
روغن ها را از روی ناخن قبل از لاک زدن پاک کنید

بسیار اهمیت دارد تا ناخن ها را با یک لاک پاک کن قبل از استفاده از لاک پاک کنید ، حتی اگر لاکی روی ناخن های تان ندارید تا پاک کنید ، این کار را انجام دهید، زیرا روغن های باقی مانده روی ناخن نمی گذارند تا لاک به خوبی روی ناخن بچسبد .

توصیه هایی برای لاک زدن ناخن

زمانی که لاک را به ناخن های تان می زنید ، اطمینان به دست بیاورید که تا لبه های ناخن و زیر نوک ناخن نیز این کار را ادامه می دهید . این امر از پاک شدن و لب پر شدن لاک جلوگیری به عمل می آورد .

توصیه هایی برای لاک زدن ناخن

زمانی که لاک می زنید، دو لایه بهتر از یک لایه ضخیم است ، زیرا بهتر و سریع تر خشک می شود .

اگر هم لاک شما لب پر شد و یا بخش کوچکی از آن پاک شد، بهتر است تا کل طراحی و لاک را از ناخن خود پاک کنید . و دوباره پروسه لاک زنی را از سر بگیرید. اگر زمان کافی ندارید ، باید انگشتان خود را در مایع لاک پاک کن فرو ببرید، بخش رنگ پریده را با انگشتان دست تا حدودی صاف کنید و سپس لایه دوم لاک را تجدید کنید .

توصیه هایی برای لاک زدن ناخن

با لکه های لاک و ناخن چه کنیم .

هنگامی که ناخن خود را لاک می زنید، دچار لک می شود ؟ این ترفند را امتحان کنید : انگشت خود را در محلول لاک پاک کن فرو ببرید ، حالا سطح ناخن های تان نرم و انعطاف پذیر شده است ، دوباره لایه بالایی را تجدید نمایید .

توصیه هایی برای لاک زدن ناخن

راز این که ناخن های تان از لکه ها دور شود . به زمان خشک کردن مناسب آن باز می گردد . عموما بعد از 10 دقیقه سطح ناخن های لاک زده شده خشک می شود . اما گول نخورید ، حدود یک ساعت طول می کشد تا تمامی جزء به جزء لاک روی ناخن های تان خشک شود .

 توصیه هایی برای لاک زدن ناخن

با ناخن ها شکسته شده و یا ریش ریش شده چه کنیم .

زمانی که ناخن می شکند، بهترین کار این است که آن ها را جدا کنید . اگر شکستگی ناخن شما جزئی باشد ، در این جا ترفندی وجود دارد :

یک تکه از کیسه چای لیپتون را جدا کنید و روی قسمت شکسته شده قرار دهید و سپس روی آن را لاک بزنید .

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها