مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > تازه های برند > تاریخچه کلینیک

تاریخچه کلینیک

4.3
(3)

داستان برند و تاریخچه کلینیک از یک بحث بی‌نظیر در سال 1967 یعنی زمانی که ناشر مجله وگ کارول فیلیپس با دکتری به نام نرمن اورنتریچ که یک متخصص پوست و زیبایی بود در مصاحبه خود مطرح کرد، آغاز شد. دکتر اورنتریچ ایده‌ی بسیار ساده‌ای داشت که توانست صنعت زیبایی را متحول کند. ” پوست زیبا را می‌توان ساخت.

در آن زمان همه فکر می‌کردند که پوست خوب تنها از راه ژن خوب به دست می‌آید ولی به‌مرور این دید ایجاد شد که محصولات آرایشی و مراقبتی خوب نیز می‌توانند پوست شما را ترمیم کنند! دکتر اورنتریچ بر این باور بود که ما مجبور نیستیم با پوستی که با آن متولد شدیم زندگی کنیم و او می‌دانست که این طرز تفکر برای خیلی از خانم‌ها جذاب است. همین باعث شد تا خانواده‌ی بزرگ استلادور از او و کارول فیلیپس دعوت کنند تا به آن‌ها بپیوندند.

مراقبت سه مرحله‌ای  در تاریخچه کلینیک

در سال 1969 با معرفی مراقبت پوستی سه مرحله‌ای که شامل پاک‌سازی، لایه‌برداری و مرطوب کردن پوست می‌شد برند کلینیک به دنیا آمد و یک سال بعد اولین مغازه خود را در انگلیس افتتاح کرد. کلینیک اولین برندی بود که محصولاتی بدون حساسیت، بدون بو و ساخته‌شده توسط متخصصان پوست و مو را ارائه می‌کرد.

کلینیک اولین برندی بود که در سال 1976 به‌طور اختصاصی روی نیازهای پوست مردان تمرکز و محصولاتی را برای آن‌ها طراحی کرد.

امروزه کلینیک سعی دارد مطمئن‌ترین برند زیبایی در دنیا باقی بماند. مشاورین کلینیک همیشه از افرادی آگاه و متخصص انتخاب می‌شوند.

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 3

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات مرتبط

  مقالات مرتبط

  جهت یابی

  بازدیدهای اخیر

  Close
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها