مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , , > طب سوزنی برطرف کننده اپیدمی مواد مخدر

طب سوزنی برطرف کننده اپیدمی مواد مخدر

0
(0)

نقش طب سوزنی در برطرف کردن اپیدمی مواد مخدر

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما می گوئیم چگونه طب سوزنی برطرف کننده اپیدمی مواد مخدر می باشد .

مقاله ای در سال 2017، طب سوزنی را به عنوان بخشی از راه حلی برای اپیدمی اخیر مواد مخدر در ایالات متحده آمریکا بررسی نمود . این مقاله تحت این عنوان “نقش طب سوزنی در حل اپیدمی مواد مخدر شواهد، مقرون به صرفه بودن و در دسترس بودن طب سوزنی به عنوان یک روش ابتدایی غیر دارویی برای تسکین و مدیریت درد” منتشر شد .
اسناد موجود شواهدی را مهیا می کند که طب سوزنی برای مدیریت و کنترل درد موثر است . این روش برای درد ناشی از بیماری های جسمی مختلفی از جمله سردردهای میگرنی، کمردرد، گردن درد، حالت تهوع ناشی از شیمی درمانی و غیره کاربرد دارد . ناشر به مطالعات علمی متعددی رجوع کرده است تا به نتیجه مورد نظر دست یابد .

دو دلیل مهم دیگر برای استفاده از طب سوزنی وجود دارد :

 • تقریبا هزینه بسیار پایینی دارد که موجب صرفه جویی در هزینه بیماران و بیمه گران می شود .
 • دلیل دیگر ریسک پایین بروز عوارض جانبی منفی می باشد، مخصوصا زمانی که با اتفاقات بسیار ناگواری که در اثر مصرف داروها و انجام روش های درمانی پزشکی بروز داده است .
 • . طب سوزنی زمانی که توسط یک متخصص و ماهر و زبردست در این زمینه انجام شود، یک روش امن و بی خطر به شمار می رود.
طب سوزنی برطرف کننده اپیدمی مواد مخدر

طب سوزنی برطرف کننده اپیدمی مواد مخدر

این مقاله به نتیجه گیری مهمی دست یافته است :

طب سوزنی به عنوان یک روش درمانی کمکی مناسب و مفید برای درمان و توانبخشی افرادی که درگیر اعتیاد و مواد مخدر می باشند، در نظر گرفته می شود .

سازمان FDA در ماه می سال 2017 پیشنهاد کرده است که قبل از این که پزشکان برای کاهش مشکلات مرتبط با وابستگی به مواد افیونی یا مواد مخدر، روش های درمانی طولانی مدتی را تجویز کنند، گزینه های غیر دارویی مانند طب سوزنی مورد استفاده قرار بگیرد .
به علاوه در تاریخ یکم ژانویه سال 2018، بیمارستان ها گزینه های درمانی غیر دارویی را برای کنترل درد بیماران به کار می بردند . این فرمان توسط یک سازمان کمیسیون مشترک، غیرانتفاعی و برجسته صادر شده بود که مسئولیت مدیریت سازمان های مراقبت های بهداشتی را در ایالات متحده بر عهده داشت .

طب سوزنی شرایط لازم برای پیروی از این دستورالعمل ها را در بر داشت .

Source: Abel Bolash, Bonnie M., et. al., “Acupuncture’s Role in Solving the Opioid Epidemic: Evidence, Cost-Effectiveness, and Care Availability for Acupuncture as a Primary, Non-Pharmacological Method for Pain Relief and Management .” The Joint Acupuncture Opioid Task Force, 2017, http://www.asacu.org/wp-content/uploads/2017/09/Acupunctures-Role-in-Solving-the-Opioid-Epidemic-_Final_September_20_2017.pdf.

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories