مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > چگونگی موج دار کردن موهای صاف و موی فرفری

چگونگی موج دار کردن موهای صاف و موی فرفری

0
(0)

چگونگی موج دار کردن موهای صاف و فرفری

 

مطمئنا حتما یک بار هم که شده در دوره مدرسه یا دبیرستان، موهای خود را موج دار کرده اید. این تکنیک مدل دادن به موی فر دوباره به صورت پیشرفته تر و زیباتر بازگشته است. روزهایی که با ژل های چسبناک و خشک کننده، موها را موج دار می کردید گذشته است. حال در سال 2020 موج دار کردن موها تماما در ارتباط با ایجاد یک بافت طبیعی روی موها می باشد.

قبل از این که بپرسید، باید بگوییم که موج دار کردن روشی نیست که برای موهای شما مضر باشد و آسیب برساند، البته تا زمانی که با دقت با تارهای موی خود کار می کنید. بهترین روش برای موج دار کردن موها، به نوع موی شما بستگی دارد.

می خواهید به صورت حرفه ای این روش حالت دهی به موها را یاد بگیرید؟ این مقاله را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه موهای تان را موج دار کنید، فرقی هم ندارد موهای صاف داشته باشید یا فرفری.در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ ما برای شما چگونگی موج دار کردن موهای صاف و فرفری را توضیح خواهیم داد،  و نیز در انتهای این مقاله چگونگی این که موهای خود را بدون موس، موج دار کنید را نیز با شما به اشتراک می گذاریم.

مو

 

چگونه موهای فرفری را موج دار کنید.

موهای موج دار برای افرادی است که موهای فرفری دارند، یک سبک و مدل کلاسیک به شمار می رود. هم چنین یکی از ساده ترین و بی دردسر ترین روش ها برای حالت دادن به موهای فرفری می باشد. این تکنیک موجب می شود تا از فرهای مشخص و زیبا در سراسر موهای تان به چشم بیایند.

در ادامه مراحلی که می گوییم را انجام دهید که شامل بهترین محصولات و بهترین تکنیک ها برای موج دارد کردن موهای فرفری می باشد.

 

 

تمام چیزی که نیاز دارید:

  • موس مو مخصوص موهای فرفری
  • شانه
  • سشوار با سری دیفیوزر یا پخش کننده
  • اسپری فیکس کننده

 

مرحله اول: موس مو را به تمام موهای خود بزنید.

ابتدا موهای خود را با یک حوله خشک کنید، مقداری موس مو را به تارهای موی خود بزنید. سپس به آرامی موهای نمدار خود را شانه بزنید تا موس به طور مساوی در تمام موهای شما پخش شود.

 

مرحله دوم: موهای خود را به سمت جلو بیاورید.

خم شوید، به این ترتیب موهای شما تماما به سمت پایین آویزان می شوند و جلوی صورت شما را می گیرند.

 

مرحله سوم: موهای خود را خشک و موج دار کنید.

سشوار (با سری دیفیوزر یا پخش کننده) را در انتهای موهای تان قرار دهید. سپس سشوار را به سمت پوست سر خود حرکت دهید، به این ترتیب موهای شما در طول این پروسه نیز به سمت بالا جمع می شوند، سپس با دستان خود انتهای موها را جمع کنید و فشار دهید تا موج ها ایجاد شوند. این کار را بارها و بارها تکرار کنید.

 

مرحله چهارم: موهای تان را به پشت برگردانید و تافت را روی موهای خود اسپری کنید.

مستقیم بایستد و موهای تان را سر جای خود باز گردانید. سپس با یک تافت موج های موی خود را فیکس کنید.

 

 

چگونه موهای صاف و لخت خود را موج دار کنید.

اگر به طور طبیعی موهای صافی دارید، ممکن است با خود فکر کنید که نمی توانید موهای تان را موج دار کنید. اما حقیقت این است که مدل موی موج دار حتی روی موهای صاف و لخت نیز امکان پذیر است. در حقیقت این سبک، روش عالی است تا تارهای موی صاف و لخت خود را زیباتر نمایان کنید. تنها کاری که باید بکنید استفاده از صحیح ترین روش و درست ترین محصولات است تا به نتیجه مورد نظر خود دست یابید.

 

 

تمام چیزی که نیاز دارید:

 

  • شانه
  • سنجاق
  • اسپری موج دار کننده مو
  • تافت یا اسپری فیکس کننده

 

 

مرحله اول: موهای تان را شانه کنید.

ابتدا موهای خود را با حوله خشک کنید و سپس موها را شانه کنید تا مطمئن شوید که هیچ گره ای در آن وجود ندارد.

 

مرحله دوم: موها را تقسیم بندی کرده و سنجاق بزنید.

یک اینچ از موهای جلوی سر خود را بر دارید و آن را از سمت ریشه به سمت نوک موها بپیچید و سپس آن را به صورت گوجه ای ببندید و با یک یا دو سنجاق سر جای خود محکم کنید و سپس این کار را برای هر اینچ از موهای باقی مانده خود انجام دهید تا در سراسر پوست سرتان، موهای گوجه ای کوچکی دیده شود.

 

 

مرحله سوم: حالت موهای تان را فیکس کنید.

از یک اسپری موج دار کننده روی تمام موهایی که به صورت گوجه ای بسته شده اند، اسپری کنید. این امر موجب می شود زمانی که موهای تان خشک شد، موج های زیبایی روی آن ها نمایان شود.

 

 

مرحله چهارم:  حالت موهای خود را ثابت کنید.

زمانی که موهای تان تقریبا خشک شد، موج های زیبایی که به وجود آمده اند را با یک تافت و اسپری فیکس کننده مو برای مدت زمانی بیشتری حفظ کنید. این مرحله مخصوصا برای کسانی که به طور طبیعی موهای صافی دارند، بیشتر صدق می کند، شما که نمی خواهید این موج های زیبا به زودی از بین بروند. اجازه دهید بعد از اسپری موها 10 تا 15 دقیقه به همان حالت بماند.

 

مرحله پنجم: تمامی سنجاق موهای خود را باز کنید.

به آرامی تمام موهای خود را که به صورت گوجه ای بسته بودید، باز کنید تا موج های خیره کننده و با شکوهی به وجود بیایند.

 

 

 

چگونه موهای خود را بدون موس مو موج دار کنید.

نظرتان درباره موج دار کردن مو بدون استفاده از موس چیست؟ در حالی که ما در بالا استفاده از اسپری مو را برای موج دار کردن مو پیشنهاد کردیم، اما گزینه هایی دیگری نیز وجود دارند. می پرسید چگونه؟ با ژل مو. در این جا به شما نشان می دهیم که چگونه با استفاده از ژل مو، بدون این که موها خشک و زبری داشته باشید، موج های زیبایی روی موهای تان ایجاد کنید.

 

 

تمام چیزی که نیاز دارید:

 

  • شانه
  • ژل مو شفاف

 

 

مرحله اول: موهای خود را جلو بیاورید و شانه کنید.

خم شوید تا موها جلوی صورت تان را بگیرند. موهای تان را به خوبی شانه بزنید تا تمامی گره های آن باز شود.

 

مرحله دوم: ژل مو را به موهای تان بزنید.

مقدار اندکی از ژل مو را به کف دست های تان زده و سپس دو دست را به هم بمالید. دقت کنید که همیشه از مقدار اندکی از محتویات این محصول استفاده کنید. برای این که موهای تان زبر و خشک نشوند و ظاهر بهم ریخته و نامرتبی به خود نگیرند، به یاد داشته باشید که هر چه کمتر از ژل مو استفاده کنید، بهتر است. موهای خود را دسته بندی کنید و سپس برای هر دسته از موها، مقداری ژل استفاده کنید و در نهایت از پایین به سمت پوست سر جمع کنید و بپیچید. این کار را برای تمامی موها خود انجام دهید و اگر نیاز بود از اندکی ژل بیشتری به کار ببرید.

 

 

مرحله سوم: موهای خود را به عقب برگرداندید.

بایستید و موهای تان را سر جای خود باز گردانید سپس مشاهده کنید که چه موج های زیبایی روی موهای تان ایجاد شده است.

 

 

منبع مقاله: https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/hair-style/hairstyle-trends/how-to-scrunch-straight-and-curly-hair.aspx

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها