مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > تشخیص رنگ پوست برای رنگ مو

تشخیص رنگ پوست برای رنگ مو

4
(1)

چگونگی تشخیص رنگ پوست برای انتخاب رنگ موی مناسب

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما چگونگی تشخیص رنگ پوست برای رنگ مو و انتخاب بهترین رنگ مو را اموزش خواهیم داد و در ادامه با ما همراه باشید .

چگونه رنگ موی صحیح و مناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنیم و چطور بفهمیم که پوست مان چه رنگی است .

شما می دانید که برای انتخاب یک رنگ موی جدید که بسیار به آن علاقه مند هستید در واقع باید یک وقت از آرایشگرتان بگیرید، اما روش آسان تر و وسوسه برانگیز این است که به منظور پس انداز در هزینه ها، موهای خود را در خانه رنگ کنید . اما دانستن این که چه رنگ مویی برای رنگ پوست شما مناسب است سخت می باشد, به خصوص با وجود این همه رنگ های آمبره و بلوندی که وجود دارد .

حتی تمایل افراد به رنگ موی خاکستری در سال های گذشته تا حدی غیر منتظره بوده است . رنگ کردن کل مو آسان است ، فقط برای تهیه رنگ مو نگاهی به راهرو فروشگاه های محصولات زیبایی بیاندازید و به سرعت در می یابید که گزینه های بسیار بسیار پیچیده تری از بلوند یا قهوه ای معمولی وجود دارد . اینکه شما بدانید رنگ موی مناسب رنگ پوست تان چه رنگی است ، بسیار اهمیت دارد. این امر به این معنی نیست که شما بگویید که موی بلوند را نباید برای پوست تیره و سبزه استفاده کر د، بلکه فقط به این معنی است که برای زیبا به نظر رسیدن باید به جای استفاده از رنگ موی نامناسب با پوست خود , یک رنگ زیبا و ملایم که منحصر به پوست تان است را انتخاب کنید‌‌ .

با این حال سوال بعدی شما این خواهد بود که پوست من چه رنگی است ؟ در اینجا نکاتی از بهترین متخصصان زیبایی جمع آوری کرده ایم که به شما در انتخاب رنگ موی مخصوص پوست تان و چگونه رنگ کردن موهای خود همان طور که تصورش را می کنید، کمک خواهد کرد .

صورت خود را کاملا بشویید

برای این که به سرعت رنگ زمینه پوست تان معین شود ، باید تمام آثار میکاپ تان را که ممکن است رنگ پوست طبیعی را تغییر داده باشد پاک کنید .

 یک اتاقی را انتخاب کنید که نور مناسب داشته باشد .

به خاطر این که پوست شما زیر انواع مختلف نور به طرز چشم گیری متفاوت است . (مطمئنا همه ما تجربه های بسیار بدی از نور اتاق پرو داشته ایم) قبل از این که بخواهید رنگ پوست خود را تشخیص دهید یک اتاقی انتخاب کنید که یک پنجره بزرگ یا یک منبع نور طبیعی داشته باشد .

تشخیص رنگ پوست برای رنگ مو

تشخیص رنگ پوست برای رنگ مو

یک تست رنگ انجام دهید .

یک پیراهن به رنگ سبز یا آبی روشن مقابل صورت خود نگه دارید, سپس آن را پایین بیاورید و یک پیراهن متفاوت زرد یا قرمز رنگ را نگه دارید . اگر وقتی پوست تان زمانی مقابل پیراهن آبی است بهتر به نظر می رسد ، احتمالا رنگ پوست شما از نوع سرد است. و اگر در مقابل پیراهن قرمز بهتر به نظر می رسد شما رنگ پوست گرمی دارید .

تشخیص رنگ پوست برای رنگ مو

تشخیص رنگ پوست برای رنگ مو

رگ های خونی خود را بررسی کنید .

اگر شما هنوز در مورد رنگ پوست خود مطمئن نیستید, به رگ های مچ دست خود نگاه کنید . افرادی که رنگ پوستی سرد دارند رگ های شان آبی یا بنفش است. در حالی که رگ های افرادی که رنگ پوست گرم تری دارند متمایل به سبز می باشد .

بعد از این که خودتان فهمیدید چه نوع رنگ پوستی دارید , می توانید سراغ بخش سرگرم کننده بروید :

انتخاب کردن یک رنگ مو

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها